İskenderun Toplu Yemek Siparişi

Toplu yemek olarak, İskenderun Düğün Nişan toplu yemek siparişi , İskenderun Cenaze Mevlit  Toplu yemek siparişi, İftar için toplu yemek olarak hizmet verilmektedir.
Düğün Nişan Toplu Yemek Siparişi :
İskenderun da Düğün Nişan için toplu yemek siparişi bazen düğün salonlarında bazende ev ortamında yapılmaktadır. her iki ortamda da yapılacak toplu yemekler aynı şekilde hazırlanmaktadır. Bu faaliyetler için, menü seçerek sipariş verdiğinizde, Yemekler belirttiğiniz tören günü içerisinde dağıtıma 1 saat kala ocaktan indirilmekte ve mekanınıza sıcak olarak getirilmektedir. yemekler sıcak olarak getirildiğinden her hangi bir ısıtma sistemine ihtiyacınız olmayacaktır.
Yemek menünün yanında 5 gözlü köpük tabak, şeffaf plastik çatal, kaşık, çöp poşeti ve peçete verilmektedir. Ayrıca sizin herhangi bir malzemeye ihtiyacınız olmayacaktır.
Cenaze Mevlit Toplu Yemek Siparişi  :
Cenaze Yemekleri için sipariş verdiğinizde, yemekler belirtiğiniz gün ve saate yemeğin dağıtılacağı sıcak olarak ambalajlanmış olarak Tencereler ile getirilerek elemanlarımız tarafından size yardımcı olarak dağıtımı yapılır. Dağıtım için tüm malzemeler tarafımızdan getirilir. Cenazeniz söz konusu olduğunda bizi günün her saati 7 / 24 arayabilirsiniz. Mevlit yemekleriniz de aynı şekilde özen ile hazırlanarak adresiniz teslim edilir.
İftar Toplu Yemek Siparişi :
Ramazan ayında, iftar için yemek taleplerinizi özen ile karşılıyoruz. Sipariş verdiğinizde; yemekler iftara kısa süre kala ocaktan indirilmekte ve sıcak olarak tencereler ile adresinize getirilmektedir. İftarda dağıtımda yardımcı olmaktayız.  
İskenderun Yemek Organizasyonu :
İskenderun da ihtiyaç duyacağınız Tüm yemek Organizasyonları özen ile yapıyoruz. Düğün, nişan, cenaze, mevlit. sünnet, hayır yemekleri, hac yemekleri, iftar yemekleri,toplantı yemekleri,emeklilik yemekleri, mezuniyet yemekleri için zengin menülerden yemeklerinizi hazırlıyoruz.
Tüm yemeklerimizde markalı ürünler kullanmaktayız. Tüm yemeklerimiz günlük hazırlanmakta ve pişirilmektedir. Hatay'da Tüm İlçelere ve mahallere Toplu Yemek Hizmetimiz vardır.

Diğer Blog

 • Hatay Yemek Firmaları

  Yemek firmaları, hizmetleri ile insanların yeme düzenini oluşturmasına ve dengeli beslenmesine olanak tanıyan firmalardır. Bu özelliği işinde yetkin çalışanlar tarafından hazırlanan lezzetli yemekler ve zamanında ulaşan hizmetler sayesinde gerçekleştirir.
 • Catering Tabldot Yemek Hizmeti

  Yemek şirketleri catering tabldot kelimesinin anlamını baz alarak müşterilerine catering tabldot yemek hizmetlerini misafirine sunar gibi özenli ve titiz çalışır. Bu sebeple de pek çok firma bünyesindeki çalışanları için yemek hizmetini catering firmaları ile anlaşarak karşılar.
 • Hatay'da Tabldot Yemek Avantajı

  Tabldot kelime anlamı olarak belirli bir fiyat karşılığı verilen seçmesiz yemektir. Tabldot yemek hizmetleri geçmişten günümüze yükseliş göstermiştir. Yemek hizmetleri ile insanlara pratiklik kazandırmıştır. Bu nedenle firmalarda yemek hizmeti için tabldot yemek firmaları ile anlaşarak yemek hizmetini temin etmişlerdir.
 • Hastanelere Yemek Servisi

  Tadım Yemek ve Toplu Yemek Servisi, depolama, hazırlık ve pişirme gibi konularda ekstra bir alanı bulunmayan hastane, klinik ve sağlık ocaklarının taşıma yemek ihtiyacını karşılamaktadır.
 • Fabrikalara Catering Hizmeti

  Tadım Yemekçilik, İskenderun'da faaliyet gösteren fabrikaların personelleri için tabldot yemek ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuş yemek üretim tesisidir. Personel yemeğinde kaliteli yemek üretimi; taşıma yemek servisi, yerinde yemek üretimi, paket yemek servisi hizmetlerini vermektedir.
 • Toplu Yemek ile Catering Arasındaki Farklar Nelerdir

  Günümüzde Catering denilince bir çoğumuzun aklına ilk gelen şey "Toplu Yemek" oluyor. Halbuki toplu yemek tüketimine Catering denilmesi doğru bir tanımlama değildir.
 • Toplu Yemek Firması Seçimlerinde Dikkat Edilecek Durumlar

  Catering ülkemize ilk olarak 1980 ‘li yıllarda girmiştir. O dönemlerde otellerde rastladığımız catering firmaları zaman içerisinde tüm firmalara ve kuruluşlara yayılmıştır. Bir catering firması seçerken pek çok noktaya değinilmelidir.
 • İskenderun Cenaze Yemekleri

  Belirlenen yemekler üzerinde çalışmalar yaparak menümüzü belirliyoruz. Kaliteli hammadde alımlarımızla birlikte profesyonel ve deneyimli kadromuzla üretilen yemekler, İstediğiniz noktaya istediğiniz saatte sevk edilmektedir.
 • Tadım Yemek ve Catering Hizmetleri

  İskenderun'da Tadım Yemek olarak catering hizmetleri ve taşıma yemek hizmetlerimiz ile İskenderun ve çevresine taşıma yemek, catering hizmetleri, mevlüt pilavı, davet yemeği, düğün yemeği, iftar organizasyonu hizmetleri vermekteyiz.
 • İskenderun Düğün Yemek Hizmeti

  Bu kadar düğün koşuşturmacasının arasında bir de düğün yemeğiyle uğraşmak istemiyoruz diyenlerdenseniz, doğru yerdesiniz demektir.
 • Toplu Yemek Fiyatları

  İskenderun da toplu yemek fiyatları farklılıklar göstermektedir.