Cenaze Yemeği Organizasyonu

Bir yakınınızı kaybettiğinizde onun acısı içindeyken yemek organizasyonunu yapmak, yemek şirketi araştırmak, menü seçmek gibi şeyler insanı oldukça yormaktadır.
Hatay'da sizin yerinize tüm bu işlemlere yapacak olan işletmemiz En iyi şekilde Cenaze Yemeği Organizasyonu yapacaktır. Yemek konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Uzun Yıllardır yıldır Hatay’da Cenaze Yemeği Organizasyonu Yapmakta olan Tadım Yemek, cenaze yemekleri konusunda Hatay da uzman kuruluş olarak hizmet vermektedir.
Yemeklerinin Dağıtımı:
Sipariş ettiğiniz yemekler ayrı ayrı tencerelerde sıcak olarak ambalajlanır ve belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir. Yemekler sıcak olarak adresinize getirildiğinden ayrıca ısıtma ihtiyacı olmayacaktır. Yemeklerin dağıtılmasında işletmemiz personeli size yardımcı olacaktır. Yemek dağıtımından sonra kalan yemekler, size teslim edilecektir. Yemek dağıtımında ihtiyaç duyulan tüm malzemeler işletmemiz tarafından getirilecektir.
Yemekler ile birlikte, 5 gözlü köpük tabak, şeffaf çatal kaşık, çöp poşeti ve peçete ücretsiz verilecektir.
Yemek siparişi için günün her saati ( 7 / 24 ) bizi arayabilir, yemek Siparişi verebilir ve menü ve fiyatlar konusunda bilgi sorabilirsiniz.
 

Diğer Hizmetlerimiz

 • Taşıma Yemek

  Taşıma yemek hizmetinde, mutfaklarımızda üretilen yemekler, teknik kadro tarafından tüm kalite kontrolleri yapılıp ürün çıkış onayı verildikten sonra kapalı termobox sistemi ile hijyenik ve güvenilir bir şekilde hizmet noktalarına sevk edilmektedir.
 • Özel Hizmetler

  Davet, toplantı, kokteyl, düğün yemekleri, mevlüt yemekleri, doğum günü, mezuniyet ve yıl dönümü partileri, eğitim, seminer ve bunun gibi özel günleriniz beklentileriniz doğrultusunda ya da karşılayacak şekilde organize edilir.
 • Tabldot Yemek

  Tabldot Yemek; Tabildot (seçmesiz yemek), Fransızca “misafir sofrası” anlamına gelen Table d’hote kelime öbeğinden Türkçeye aktarılmıştır.
 • Toplu Yemek

  Toplu yemek, iş yerlerinde, davet ve organizasyonlarda pratik ve ekonomik bir çözümdür.