Özel Hizmetler

Davet, toplantı, kokteyl, düğün yemekleri, mevlüt yemekleri, doğum günü, mezuniyet ve yıl dönümü partileri, eğitim, seminer ve bunun gibi özel günleriniz beklentileriniz doğrultusunda ya da karşılayacak şekilde organize edilir. Tüm bu organizasyonlar, en leziz tatlar en kaliteli sunumla harmanlanarak gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra hizmetin verileceği ortamın görselliğini tamamlayıcı ekipmanlar ile süsleme, müzik, ışık gibi çözümler sunulmaktadır.
VIP hizmetleri vurgulama, özel yemekler, mevlüt yemekleri, davetler, toplantılar, brunch, coffee break, düğün organizasyonu, kokteyller, bar-bekü, garden party, fuar tanıtımları, açılış yemekleri, piknik vb.

Diğer Hizmetlerimiz

 • Taşıma Yemek

  Taşıma yemek hizmetinde, mutfaklarımızda üretilen yemekler, teknik kadro tarafından tüm kalite kontrolleri yapılıp ürün çıkış onayı verildikten sonra kapalı termobox sistemi ile hijyenik ve güvenilir bir şekilde hizmet noktalarına sevk edilmektedir.
 • Cenaze Yemeği Organizasyonu

  Bir yakınınızı kaybettiğinizde onun acısı içindeyken yemek organizasyonunu yapmak, yemek şirketi araştırmak, menü seçmek gibi şeyler insanı oldukça yormaktadır. Hatay'da sizin yerinize tüm bu işlemlere yapacak olan işletmemiz En iyi şekilde Cenaze Yemeği Organizasyonu yapacaktır.
 • Tabldot Yemek

  Tabldot Yemek; Tabildot (seçmesiz yemek), Fransızca “misafir sofrası” anlamına gelen Table d’hote kelime öbeğinden Türkçeye aktarılmıştır.
 • Toplu Yemek

  Toplu yemek, iş yerlerinde, davet ve organizasyonlarda pratik ve ekonomik bir çözümdür.